Woensdag 23 Mei 2012

Nieuws

Zondag 14 November 2010, 09:31 door Leen Mallezie

Club Brugge Dames verliezen met 0-4 van Sinaai Girls

Blauw-zwart is er niet in geslaagd een tweede thuisoverwinning te behalen. Na de eerste helft keken de Club Brugge Dames al tegen een 0-1 achterstand aan en na de rust scoorde Sinaai nog drie keer.

Voor de match waren er kopzorgen in het aanvallende compartiment. Naast langdurig geblesseerden Virginie Vermeire en Isabelle Plaisier, viel ook spits Nicky Vandenabeele uit. Bovendien kon Jean-Marie Saeremans geen beroep doen op Jasmine Vanysacker. De kapitein moest in laatste instantie ook geblesseerd afzeggen. Hierdoor verschenen Rebecca Dierick en Lien Sanders aan de aftrap.

Beide ploegen begonnen fel aan de wedstrijd. De kansen volgden elkaar in sneltempo op. Kim Dossche (foto links) moest zich een paar keer tonen en Lies Van Hamme redde een hoekschop op de lijn. Maar ook blauw-zwart trok ten aanval. Een poging van Lore Dezeure werd gepakt in de korte hoek en het schot van Lies Van Hamme op aangeven van Nina Vindevoghel was niet voldoende om de doelvrouw te verslaan.

Ondanks de vele kansen, werd er pas kort voor de rust een eerste keer gescoord. Een vrije trap voor Sinaai werd over Kim Dossche verlengd en binnengetikt. Een opdoffer waar blauw-zwart in de eerste helft niet meer van herstelde. Enkel Sinaai voetbalde nog een kans bijeen maar Kim Dossche bokste de bal weg.

Na de pauze werd echter duidelijk dat blauw-zwart enkele belangrijke pionnen moest missen en Sinaai nam de partij in handen. Eerst had Kim Dossche nog een schitterende parade in huis op een schot van bezoekster Dewulf maar na goed vijf minuten moest ze zich toch een tweede keer gewonnen geven na een goed uitgespeelde aanval van de bezoekers. Rebecca Dierick (foto rechts) kon nog even hoop brengen, maar het zat niet mee. Haar schot belandde op de deklat.

Kort nadien kreeg de ploeg dan het spreekwoordelijke deksel op de neus. Sinaai voetbalde opnieuw een mooie aanval bijeen en rondde die prima af, waardoor het 0-3 werd. Drie minuten later was de wedstrijd helemaal gespeeld. Een vrije trap van aan de zijlijn verdween rechtstreeks in de hoek en zo eindigde de partij op 0-4. Door deze nederlaag zakt blauw-zwart van de vijfde naar de zesde plaats. Volgend weekend trekt Club naar Zulte-Waregem, de nummer acht in het klassement. (AD/LM)

Club Brugge Dames: Kim Dossche, Jolien Nuytten, Lita Pouseele, , Berdien Van den Driessche, Lore Dezeure, Lies Van Hamme, Nina Vindevoghel, Charlotte Laridon (67’ Katinka Dubois), Barbara Lezy, Rebecca Dierick (83’ Saskia Bernaert) en Lien Sanders



Klassement

 
P
M
1. Anderlecht
52
10
2. Club Brugge
48
10
3. Racing Genk
41
10
4. AA Gent
40
10
5. Standard
35
10
6. K.V. Kortrijk
34
10

Facebook