Woensdag 23 Mei 2012

Nieuws

Dinsdag 31 Januari 2012, 20:01

Nabil Dirar ruilt Club Brugge voor AS Monaco

Vanavond rond 20u is de transfer van Nabil Dirar definitief afgerond. Hij trekt naar de Franse tweedeklasser AS Monaco. Matej Vydra keert terug naar Udinese.

Vandaag bereikten Club Brugge en AS Monaco een akkoord over de onmiddellijke overgang van Nabil Dirar naar de Franse tweedeklasser. Bij Monaco, dat momenteel derdelaatste staat in La Ligue 2, ondertekent de Marokkaan een contract voor 4,5 seizoenen. Nabil Dirar kwam in 2008 van Westerlo naar Club Brugge. In de voorbije 4 seizoenen speelde hij 153 wedstrijden voor Club, daarin scoorde hij 19 keer. Club Brugge wenst Nabil Dirar veel succes toe in zijn verdere carrière.

De Tsjech Matej Vydra tenslotte keert terug naar Italië. Club Brugge en Udinese beëindigden de huurovereenkomst van de jonge aanvaller, die zich in de bekerwedstrijd tegen Dessel blesseerde aan de knie. Vydra werkte al die tijd in Italië verder aan zijn revalidatie.

 



Klassement

 
P
M
1. Anderlecht
52
10
2. Club Brugge
48
10
3. Racing Genk
41
10
4. AA Gent
40
10
5. Standard
35
10
6. K.V. Kortrijk
34
10

Facebook