Woensdag 23 Mei 2012

Nieuws

Zaterdag 04 Februari 2012, 11:30 door Kirsten Willem

Help ons veld sneeuwvrij te maken!

Zondagavond om 18 uur speelt Club Brugge tegen Beerschot AC. Door de hevige sneeuwval van vrijdagavond ligt nog heel wat sneeuw op het veld. En er wordt nog sneeuw verwacht! Club Brugge roept zoveel mogelijk supporters op om zondag te helpen bij het sneeuwvrijmaken van het terrein.

Club Brugge doet er alles aan om de wedstrijd Club – Beerschot morgen (zondag 5 februari om 18u00) in de best mogelijke omstandigheden te laten doorgaan.

Vandaag om 17u00 wordt het speelveld en de omgeving van het stadion door de scheidsrechter en de veiligheidsdiensten geïnspecteerd. Daarna wordt beslist of er al dan niet kan worden gespeeld. Club verwacht niet meteen problemen, maar toch moeten het veld en de omgeving van het stadion aan een aantal voorwaarden voldoen. 

·         Het veld moet sneeuwvrij worden gemaakt.

·         De lijnen moeten (indien nodig) worden gekleurd.

·         Toegangswegen, tribunes en trappen moeten sneeuw- en ijsvrij  worden gemaakt.

 

Vandaag werd in de omgeving van het stadion al volop gestrooid. Maar morgen wordt er nog sneeuw verwacht  tussen 13u00 en 16u00.

 
Daarom zet Club Brugge zondag alle onderhoudstechnici, stewards, suppoosten en personeelsleden in.
MAAR CLUB BRUGGE REKENT OOK OP ZIJN TROUWE SUPPORTERS:
"HELP ONS OM JAN BREYDEL ZOVEEL MOGELIJK SNEEUWVRIJ TE MAKEN!"

 

Breng jullie sneeuwschoppen, kruiwagens en vrienden mee en kom zondag om 13u00 naar de Kantine West, waar we met alle medewerkers verzamelen.

  • Parkeren kan in de straten rond het stadion aan de kant van de Lange Molenstraat.
  • In de kantine West biedt Club Brugge soep en koffie aan.

Club Brugge en zijn fans, één team. You 'll Never Walk Alone.

Tot zondagmiddag ?!



Klassement

 
P
M
1. Anderlecht
52
10
2. Club Brugge
48
10
3. Racing Genk
41
10
4. AA Gent
40
10
5. Standard
35
10
6. K.V. Kortrijk
34
10

Facebook