Club Brugge in de Media
Hoe is het nog met ... Vital Borkelmans?
Vital Borkelmans speelde meer dan twintig jaar professioneel voetbal. Eind januari werd "het brommerke" de nieuwe trainer van FCV Dender.
Vital Borkelmans: "Ik heb een contract getekend tot het einde van het seizoen. Mijn voornaamste opdracht is Dender op een comfortabele plaats in het klassement te krijgen zodat we ons geen zorgen moeten maken over het behoud in tweede klasse. Toen ik hier begon stond de ploeg op de 13de plaats. Intussen zijn we al een paar plaatsen gestegen. Bij mijn aanstelling als trainer heb ik tegen mijn spelers gezegd dat we de kaap van 40 punten moeten kunnen bereiken. Daar zitten we niet meer zo ver af. Wat er daarna nog volgt, zien we wel. Dender is een ploeg die vrij aanvallend speelt. Ik vind het ook belangrijk dat mijn spelers zich amuseren tijdens trainingen en wedstrijden.
"In 2007 heb ik deelgenomen aan het televisieprogramma 'Sterren op het ijs'. Dat was een leuke maar eenmalige ervaring. Nu heb ik geen tijd meer voor zulke dingen. Ik heb een eigen bedrijf, Funke Medical. Alle ziekenhuizen en bejaardentehuizen in België schuim ik af om medisch materiaal zoals matrassen en liften te verkopen. Iedere dag werk ik tot 14 uur voor mijn bedrijf. Daarna ga ik naar Dender om training te geven. Veel vrije tijd schiet er niet meer over. Ik trap nog graag een balletje en voel me lekker. Af en toe speel ik op training wel eens mee, maar daarbuiten kom ik niet meer aan voetballen toe.
"Ik weet niet of ik op het einde van het seizoen mijn contract zal verlengen. Ik zeg op voorhand niet neen. Deze club ligt me wel. Het is een warme club en een schitterende spelersgroep. Ook de medische en technische staf is ongelooflijk om mee samen te werken. We zullen nog wel zien wat volgt, momenteel leef ik van wedstrijd tot wedstrijd."
Deze week verder in Sport/Voetbalmagazine:
* Stijn Stunt (analyse door Peter Vandenbempt)
* 'Onder Koster heeft elke speler vooruitgang geboekt' (Luc Devroe)
* Play-offkoorts (Filip Joos over de play-off 1-kandidaten)
Bron: Sport Voetbalmagazine - 03/03/10















Social media