Club Brugge in de Media
'Ik probeer mijn rol te spelen'
Ondanks de winst in de streekderby tegen KV Kortrijk was niemand bij Club Brugge in feeststemming. Alle aandacht ging naar de blessure van Fredrik Stenman. Dat Joseph Akpala voor de vijfde competitiematch op rij scoorde, viel daardoor wat in de plooien.
Joseph Akpala kwam eind januari terug aan de aftraptegen Lokeren, en scoorde toen. In de wedstrijden die er op volgden, deed hij het minstens even goed. En zondag scoorde hij al voor de vijfde competitiematch op rij.
'Ik hou het zelf niet echt bij', bloosde Joseph Akpala toen hij ook deze week met zijn scoring streak wordt geconfronteerd. 'Ik probeer altijd mijn rol te spelen voor het team. Het is vooral geweldig dat mijn goal ook nu bijdraagt tot de winst.'
http://www.nieuwsblad.be/article/detail.aspx?articleid=DS3MF22N
Bron: Het Nieuwsblad - 21/02/12
















Social media