Club Academy: Weekschema 07/08-13/08

Volgende week start de Belgische competitie ook voor onze jeugdploegen. Daarnaast staan er nog enkele oefenwedstrijden gepland.

maandag 7 / 8

Aanvang competitie Bel.

19.30 u.          K.AS Eupen / Bel.

dinsdag 8 / 8

om 18.00 u.   K.SV Roeselare /  U12A                                       

om 18.00 u.   K.SV Roeselare /  U12B                                       

om 18.00 u.   K.SV RoeselareU11A                                       

om 18.00 u.   K.SV RoeselareU11B                                       

om 18.00 u.   U14 / K.SV Roeselare                                          

om 18.00 u.   U13 / K.SV Roeselare                                           

woensdag 9 / 8

om 18.00 u.   U10A / K.SV Roeselare                                                     

om 18.00 u.   U10B / K.SV Roeselare                                                     

om 18.00 u.   K.SV RoeselareU9A                                         

om 18.00 u.   K.SV RoeselareU9B                                         

om 18.00 u.   K.SV RoeselareU9C                                          

vrijdag 11 t/m zondag 13 / 8

Programma    Tornooi EURO Bierbeek / U13

zaterdag 12 / 8

Programma    Tornooi K.V Oostende / U10-1                           

Programma    Tornooi Miba Cup (Merchtem) / U9-1                 

Programma    Tornooi Miba Cup (Merchtem) / U8-1                             

om 12.00 u.   NEC Nijmegen / U16                                            

om 12.00 u.   Vitesse Arnhem / U15                                          

om 12.00 u.   Vitesse Arnhem / U14                                           

zaterdag 12 en zondag 13 / 8

Programma    Tornooi Broersen (Heemskerk - Nl) / Bel.-U19  

Programma    Tornooi Copa del Agatha (Cuijck - Nl) / Bel.-U19    

zaterdag 12 en zondag 13 / 8

Programma    Tornooi De Kleuver Copa (Tiel - Nl) / U17        

zondag 13 / 8

Programma    Tornooi Miba Cup (Merchtem)  / U12-1               

Programma    Tornooi Miba Cup (Merchtem)  / U11-1               

Programma    Tornooi K.SV Veurne / U8-1                                

Programma    Tornooi K.SK Maldegem / U8-1                          

Programma    Tornooi K.SK Maldegem / U7-1                           

Related articles