Sunday 26 September 2021 20:15

Club travels to Leipzig

After the unexpected draw against PSG on the opening fixture, the blue and black travel to Germany to face RB Leipzig in the Champions League. Monday morning the 22-man selection and the Youth League selection take off in Ostend.

 

Rond 10u30 gaan de wielen van de grond en zetten onze spelers koers naar de Duitse stad. Iets na de middag komt onze Brugse delegatie aan waarna ze hun hotel opzoeken om zich verder voor te bereiden.

Op maandagavond om 18u15 beantwoorden coach Philippe Clement en Hans Vanaken de vragen van de pers. Ook de persconferentie kan je live volgen via ons YouTube- en Facebookkanaal. Kort daarna maken de spelers dan kennis met de grasmat in de Red Bull Arena. Volg de eerste dag in Duitsland integraal via onze Instagram Stories. Ook het Youth League-avontuur kan je vanop de eerste rij volgen via de Club NXT-pagina.

Related articles

Main partner

Premium partner, Official partner & Official supplier

join the club

Word lid van de grootste supportersfamilie van het land!

WORD LID

Download onze app

Mis geen enkele belangrijke update over jouw favoriete Club.

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief.

Schrijf je in