De maand december staat niet alleen in het teken van voetbal, maar ook van de winterse sfeer. Bij de wedstrijden tegen Arsenal & KAA Gent zal er rond Jan Breydel tal van kerstanimatie zijn, maar ook lekkernijen en warme dranken.
Wie naar één van de wedstrijden gaat, wordt verwelkomd met een aanbod dat past bij de winter. Naast de vertrouwde snacks zijn er wafels en pannenkoeken verkrijgbaar, met of zonder choco. Het assortiment warme dranken krijgt bovendien een permanente aanvulling met de populaire chocoretto. In december serveert Pureto hun Santa Special met cranberry. Een bowl met een unieke smaak die kadert in de winterse gezelligheid: aardappelpuree, bruine saus, boudin met truffel en cranberry, konfijt van cranberry, gedroogde uitjes en peterselie. Ook Kingslize Pizza komt nog terug in december met hun pizza- foodtruck, je kan hen vinden op het supportersplein (west). Proef er van de Margherita slices, Only pepperoni slices of BBQ chicken slices.
De sfeer wordt verder opgeluisterd door live animatie en muziek. Op 10 december, voor de wedstrijd tegen Arsenal, zorgen een kerstfanfare en de Marshmellow Man voor de beats. Op 21 december (Club Brugge - KAA Gent) zorgen The Dixie 6 en Le fou avec le feu, die vuurspektakel brengen in de aanloop naar de feestdagen, voor de animatie.