Club Brugge heeft ook zijn tweede oefenwedstrijd vlot gewonnen. Deze keer werd het 1-7 tegen KM Torhout. Doelpuntenmakers van dienst waren Appiah, Vormer, Openda, Vossen, Rezaei, De Cuyper en Voet.
De warmte was in Torhout zowel voor de spelers als de fans zwaar om dragen. Onder een loden zon stuurde Philippe Clement een elftal met zeven spelers uit de Club Academy het veld op. Het jeugdige elftal dicteerde van bij de aftrap de wet tegen het team uit de Derde Amateurklasse A. Vormer zorgde voor de eerste kans van de wedstrijd na goed voorbereidend werk van Ngonge, maar kon zijn schuiver niet genoeg plaatsen om gevaarlijk te zijn. Het was zoeken tegen een zeer defensief Torhout dat zelf loerde op de counter. De openingsgoal viel uiteindelijk na 23 minuten. De Ketelaere liet zich inzakken, terwijl Appiah en Openda van positie gewisseld waren. De verdediging had enkel oog voor Openda, zodat Appiah centraal de diepte in kon duiken en de bal overhoeks tegen de netten kon schieten.
Ngonge en Rits waren even later nog dicht bij een goal en iets na het halfuur werd Openda gevloerd in de zestien meter. De scheidsrechter wees naar de stip en de penalty werd door Ruud Vormer feilloos omgezet. Aan de overkant leed een schaarse kans na een misverstand tussen Mata en Schoonbaert tot de 1-2 via Vanhaecke. Club bleef evenwel heer en meester en scoorde op slag van rust de 1-3: na een heerlijke voorzet van Mata kon Openda het leer ongestoord binnen koppen. Vormer zorgde nog bijna voor de 1-4 en geraakte wel voorbij de keeper maar niet voorbij de laatste man.