Bekijk de bekerfinale vanuit je eigen bubbel!

Onze spelers hebben een belangrijke boodschap voor jullie voor de bekerfinale tegen Antwerp. Ontdek ze hieronder.

Je hoorde en zag het goed. De bekerfinale wordt overmorgen zonder onze beste twaalfde man van het land gespeeld. Onze spelers roepen dan ook op om niet naar het stadion, de Markt van Brugge of het Belfius Basecamp af te zakken. Ook eventuele feestjes en afterparty's gebeuren vanuit jullie 'kot'.  "Blijf gezellig thuis. Denk aan jouw gezondheid en ook aan de gezondheid van vele anderen. Zorg voor elkaar", klinkt het. 

 

Jullie kunnen wel nog steeds jullie vlag en/of spandoek binnenbrengen in de Clubshop. Zo kleurt het Koning Boudewijnstadion toch Blauw-Zwart op zaterdagavond. De shop is op donderdag en vrijdag nog open van 10 uur tot 18 uur. Je krijgt je vlag en/of spandoek nadien terug!

Related articles