Brandon Mechele test positief op Covid-19

Brandon Mechele legde gisteren een positieve coronatest af bij de Rode Duivels.

Club betreurt dit ten zeerste en wenst te benadrukken dat alle Clubspelers een negatieve test hadden afgelegd alvorens ze naar de nationale ploeg vertrokken, zo ook bij Brandon Mechele.

 

Al 6 maanden lang volgt Club zeer strikt elk protocol rond het Covid-19 virus, zonder ook maar 1 positieve coronatest. Het is dan ook jammer te moeten vernemen dat er net tijdens de interlandperiode 3 Clubspelers (naast Brandon Mechele ook 2 van onze spelers uit de nationale ploeg U17) positief getest hadden.

 

Brandon Mechele zal zeven dagen in quarantaine gaan, waardoor hij sowieso de wedstrijd tegen Waasland-Beveren van aanstaande zaterdag mist. Nadien kan hij na een negatieve test de trainingen hervatten.