zondag 20 maart 2022 16:15

Charles De Ketelaere: “Nu het reguliere seizoen afsluiten met zes op zes”

Charles De Ketelaere kopte Club bij het begin van de tweede helft terug op voorsprong. De Bruggeling zette zo Blauw-Zwart op weg naar een verdiende zege tegen Racing Genk.

“We proberen gewoon de overwinningen binnen te halen en we doen dat heel goed. Zes keer op rij nu al. Dat is gewoon top. Nu moeten we het reguliere seizoen met zes op zes afsluiten. Dat is belangrijk. Genk deed het wel goed in de eerste helft. We hadden het moeilijk om ruimtes te vinden en aan kansen te komen. Na rust waren die ruimtes er wel en deden we het gewoon uitstekend.”

De samenwerking met Adamyan in de spits rendeert. “Je ziet dat hij veel energie brengt, veel diepgang en snelheid. En hij voegt daar nog veel doelpunten aan toe. Dat is heel belangrijk voor ons spel momenteel. De communicatie met hem verloopt prima. Hij kan goed Engels, maar mijn Duits is ook prima.” (KN)

Charles De Ketelaere
Charles De Ketelaere

Related articles

Main partner

Premium partner, Official partner & Official supplier

join the club

Word lid van de grootste supportersfamilie van het land!

WORD LID

Download onze app

Mis geen enkele belangrijke update over jouw favoriete Club.

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief.

Schrijf je in