woensdag 1 juli 2020 17:00

Club Academy wordt Club NXT

De Club Brugge Academy wordt Club NXT!

Na de transformatie van de Club Brugge Vrouwen naar Club YLA neemt Club ook zijn Academy onder handen. De Academy krijgt een totale make-over en wordt vanaf nu Club NXT. Een nieuwe naam en een eigentijdse branding die van Club NXT een echt lifestyle-merk maakt. NXT wordt de symbiose tussen een topsportomgeving waar prestaties voorop staan met een lifestyle jongerencultuur waar onze jeugdspelers zichzelf kunnen zijn én waar ook andere jongeren zich mee kunnen identificeren. We are NXT!

 

Bekijk hier in primeur de introductievideo:

Related articles

Main partner

Premium partner, Official partner & Official supplier

join the club

Word lid van de grootste supportersfamilie van het land!

WORD LID

Download onze app

Mis geen enkele belangrijke update over jouw favoriete Club.

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief.

Schrijf je in