zondag 15 mei 2022 15:15

Club Brugge is voor de derde keer op rij kampioen!

Yesss. ’t Is binnen! Blauw-Zwart won zopas met 1-3 op de Bosuil en pakt zo z’n derde titel op rij. Een historisch moment, want het is maar liefst 44 jaar geleden dat Club drie keer kampioen werd na elkaar. Vieren? Dat doen we straks aan Jan Breydel en maandagavond 23 mei op de Grote Markt!

FCB begon de Champions’ play-offs met een achterstand van drie punten op leider Union, nadat de kloof ooit 12 punten was. De Brusselaars hadden een half punt extra gekregen na de halvering, waardoor Blauw-Zwart bij een eventuele gelijke stand kampioen zou zijn. Nu is het zover. Club zette een zeer straffe reeks neer met zes op zes tegen Antwerp én Union en een gelijkspel in het Lotto Park.

Zo wordt het mooie seizoen dat ook Europees enkele fantastische momenten kende bekroond met onze achttiende titel. Dit is er ook eentje van jullie, onze fans, die dit seizoen een enorme impact hebben gehad langs de rand van het veld. Kom jij onze titel meevieren aan het stadion? Onze spelers vertrekken zodadelijk!

Related articles

Main partner

Premium partner, Official partner & Official supplier

join the club

Word lid van de grootste supportersfamilie van het land!

WORD LID

Download onze app

Mis geen enkele belangrijke update over jouw favoriete Club.

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief.

Schrijf je in