donderdag 2 juni 2022 14:15

Club ID Card of Blue Card? Dit gebeurt er met je resterend saldo

Heb je jouw drank- en eetskills de laatste matchen wat overschat waardoor er nog geld op je Club ID Card of Blue Card staat? Geen nood. Het saldo op je Club ID Card blijft nog even geldig en wordt daarna overgeschreven op je Club ID balans, dat vanop je Blue Card kan je komende weken nog uitbesteden in onze Club Shop.

Nog een Vaderdagscadeautje of wat strandspullen nodig? Of wil je gewoon je nieuw abonnement betalen met het resterend saldo van je Club ID Card? Dat kan nog tot woensdag 15 juni. De dag erna wordt het resterende bedrag automatisch overgezet van je Club ID Card naar je Club ID balans in de Club App. Hiervoor hoef je zelf niks te doen. Vanaf 1 juli zal je jouw nieuwe Club ID Card zien staan in de Club App en kan je deze vanaf dan ook opladen. De fysieke Club ID Cards worden in de loop van de maand juli opgestuurd.

Nog een Blue Card liggen met wat geld op? Ga voor 15 juni langs in de Club- of City Shop en trakteer jezelf op een leuk cadeautje uit onze rekken. Het saldo verdwijnt de dag erna definitief.
Meer info of vragen? Askclub.be

Related articles

Main partner

Premium partner, Official partner & Official supplier

join the club

Word lid van de grootste supportersfamilie van het land!

WORD LID

Download onze app

Mis geen enkele belangrijke update over jouw favoriete Club.

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief.

Schrijf je in