Visual menu

dinsdag 22 juni 2021 10:15

Club NXT zkt vrijwilligers / Roeselare

Club NXT is één van de succesvolste jeugdopleidingen van België. Naast een team vaste medewerkers beschikt het over heel wat vrijwilligers die dagelijks in de weer zijn om onze jeugdspelers zo goed mogelijk te begeleiden naast het veld.

Bezit jij de No Sweat/No Glory mentaliteit die we ook van onze spelers verwachten? Omschrijf jij jezelf als een echte teamspeler die flexibel, polivalent en met volle enthousiasme zich 100% wil geven voor Club NXT? Heb jij interesse om een functie binnen onze jeugdopleiding uit te oefenen en dat vanuit Roeselare?

 

Stel je dan kandidaat door hier te solliciteren!

Related articles

Main partner

Premium partner, Official partner & Official supplier

join the club

Word lid van de grootste supportersfamilie van het land!

WORD LID

Download onze app

Mis geen enkele belangrijke update over jouw favoriete Club.

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief.

Schrijf je in