Club verlengt voorrangsperiode!

De Corona-crisis treft ook onze Club-familie. Om iedereen een hart onder de riem te steken verlengt Club de voorrangsperiode, die normaal afliep op 31/03, voor onbepaalde duur.

Van 9 maart tot 31 maart liep al de voorrangsperiode op Club. Tijdens die periode kunnen abonnees hun abonnement verlengen voor een prijs die tot 45 euro lager kan liggen (afhankelijk van je zitje) dan in de reguliere abonnementsperiode. Club verlengt nu die voorrangsperiode voor onbepaalde duur. Op die manier kan iedere abonnee 19-20 langer genieten van het goedkopere abonnementstarief voor 20-21, een duwtje in de rug in deze speciale tijden! Ondertussen wachten we samen met onze supporters de beslissingen af van de overheid met betreffende het vervolg van de Play-Offs.

 

Prijzen en verdere info vind je HIER.

Related articles