Clubshop opnieuw open

De coronamaatregelen worden versoepeld. Alle winkels mogen vanaf 11 mei weer open en dat geldt ook voor onze Clubshop. Club neemt ook de nodige veiligheidsmaatregelen om jullie bezoek aangenaam en verantwoord te laten verlopen.

Zo vragen wij alle klanten 1,5m afstand te respecteren. Op de grond staan, zowel buiten als binnen voor de kassa, markeringen om aan te tonen waar je moet wachten. Onze stewards en het winkelpersoneel zorgen ervoor dat er maximum 10 personen tegelijk in de shop aanwezig zijn. We raden iedereen aan om een mondmasker te dragen. Club voorziet voor elke klant handschoenen, buiten aan het tentje.

 

Onze kassa wordt afgeschermd met plexiglas. Enkel betalingen met Bancontact of de Club ID Card worden aanvaard, cash niet. Bij het intikken van je code gebruik je een wattenstaafje. Onze betaaltoestellen worden frequent ontsmet. Onze pashokjes zijn gesloten.

We missed you, tot snel!

Openingsuren

maandag14:00–18:00
dinsdag10:00–18:00
woensdag10:00–18:00
donderdag10:00–18:00
vrijdag10:00–18:00
zaterdag09:00–17:00

Related articles