Clubshop opnieuw open vanaf woensdag 2 december

Op woensdag 2 december opent onze Clubshop opnieuw de deuren. Wil jij al wat kerstcadeautjes inslaan? Dan kan dit - met respect voor alle maatregelen - opnieuw in de shop aan het Jan Breydelstadion.

Zo is het dragen van een mondmasker en het houden van 1,5 meter afstand verplicht. Net als het individueel shoppen, met uitzondering van kinderen jonger dan 18 jaar die onder hetzelfde dak wonen of personen die nood hebben aan begeleiding. Bovendien worden er slechts 10 mensen tegelijk in de winkel toegelaten en is de circulatie van verse lucht voorzien. Er worden ook geen paskamers of sanitaire voorzieningen geopend. Betalen met de kaart (Bancontact, Visa/Mastercard of Club ID) wordt aangeraden. 

 

Indien fans weigeren om bovenstaande maatregelen te volgen, behouden wij het recht om de toegang tot de shop of de verkoop aan de kassa te weigeren. Je kan uiteraard ook nog steeds online terecht voor al jouw Blauw-Zwarte aankopen!

Related articles