Download gratis onze nieuwe App

Club Brugge blijft ook digitaal verder ontwikkelen. Om steeds verbonden te blijven met onze supporters, lanceert Blauw-Zwart zijn gloednieuwe App. Neem je smartphone erbij, download gratis onze nieuwe Club Brugge App en ontdek de vele nieuwe functies!

Dankzij ‘Mijn Club’ check je niet alleen het saldo van jouw Club ID, maar kan je je Club ID Card bovendien ook zeer gemakkelijk opladen. Daarnaast krijg je supersnel toegang tot de shop, ticketing, geweldige Club Deals én de Club Kids. Zo voeg je jouw kinderen in enkele klikken gratis toe aan de tofste Club van ’t land.

 

Kom je naar de wedstrijd? Dan kan jij het stadion gewoon betreden met je abonnement via de app. Kan je niet aanwezig zijn? Dan verkoop jij je zitje gewoon supermakkelijk via onze Club Brugge App!

 

Onze gloednieuwe homepagina zorgt ervoor dat je alle belangrijke updates van Blauw-Zwart in één oogopslag kan meepikken. Volg onze wedstrijden tot in de allerkleinste details. Via onze ‘Live Matchday Experience’ ontvang je niet alleen de opstellingen, maar ook live match updates, unieke statistieken en nog veel meer. Mis bovendien geen enkele belangrijke nieuws- of matchupdate dankzij de uitgebreide pushmeldingen. Wist je dat jij je kan abonneren op de kalender van Club? Zo zie je meteen alle matchen van je geliefde ploeg in jouw persoonlijke agenda verschijnen. Handig, toch?

 

Onze nieuwe Club Brugge App heeft nog meer te bieden. Download hem nu gratis via de Google Play Store of de App Store en ontdek alle nieuwe functies.

 

Download de app voor iOS op http://bit.ly/2TynKv5

Download de app voor Android op http://bit.ly/2URw6iQ

 

Extra informatie en hulp? Die vind je hier.

Related articles