Fandag 2017: Speel voetbal tegen Club-Coryfeeën

We hebben onze Club 1891 members bij de start van het seizoen unieke ervaringen beloofd. Op de fandag gaan we hiermee van start. Heb je ooit al eens willen voetballen tegen of met Birger Maertens, Khalilou Fadiga, Glenn Verbauwhede,…? Wel, hier is je kans!

Text: 

<p>
Voor de fandag zijn we op zoek naar vijftien Club 1891 members die een wedstrijd (2x20 min) zullen spelen samen met oud-spelers. Deze zal doorgaan op het A-terrein in het Jan Breydelstadion. Er zal worden gespeeld in onze nieuwste Macron uitrusting.</p>
<p>
<strong>WAT MOET JE HIERVOOR DOEN?</strong></p>
<p>
Ben jij beschikbaar zondag 16 juli van 12u tem 15u &eacute;n Club 1891 member (seizoen &#39;17-&#39;18)? Registreer je dan via onderstaande link, laat weten op welke positie je normaal speelt en maak kans op deze onvergetelijke ervaring!</p>
<p>
Registreren kan&nbsp;<strong>tot maandag 10 juli 2017</strong></p>

Related articles