dinsdag 2 november 2021 08:00

Het vertrek naar Manchester

Na de 1-2-overwinning op STVV staat morgen alweer een Champions Leaguewedstrijd gepland. Tegenstander: Manchester City. Straks vertrekken de 21 geselecteerde A-kernspelers samen met onze Youth-Leagueselectie vanuit Oostende richting Engeland.

Jouw eerste afspraak met Club TV? Om 11u15 via onze YouTube- en Facebookpagina. Iets later gaan de wielen van de grond en zetten onze spelers koers naar de Engelse stad. Na de landing iets na de middag, rond 13u00 Belgische tijd, zoekt de delegatie hun hotel op voor verdere voorbereidingen.

 

’s Avonds wordt er kennis gemaakt met het Etihad Stadium, waar de coach en Simon Mignolet om 19u15 de vragen van de pers beantwoorden. Nadien rolt de bal voor het eerst op de grasmat voor de training.

Volg de eerste dag uitgebreid via de Instagram Stories van Club & Club NXT.

Related articles

Main partner

Premium partner, Official partner & Official supplier

join the club

Word lid van de grootste supportersfamilie van het land!

WORD LID

Download onze app

Mis geen enkele belangrijke update over jouw favoriete Club.

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief.

Schrijf je in