dinsdag 24 november 2020 08:00

Matchday: Dortmund - Club

Om 21 uur vanavond weerklinkt het fluitsignaal van scheidsrechter Ivan Kružliak door het lege Signal Iduna Park. Wat staat er nog op de planning van onze spelers voor de Champions League-wedstrijd van vanavond?

Om de dag te starten schuift iedereen om 9u30 aan voor het ontbijt. In de voormiddag staat er nog een tactische bespreking gepland, gevolgd door een mobilisatie-sessie in het hotel. Na de lunch van 13u00 zondert iedereen zich af op de kamer voor een uitgebreide rust.

Rond 17u30 staat er nog een sportmaaltijd op het programma, met aansluitend en vlak voor het vertrek een tactische meeting. Rond kwart na zeven trekt de volledige groep dan naar het stadion voor de laatste voorbereidingen op de wedstrijd.

 

Je kan de volledige dag uitgebreid meebeleven via onze Instagram Stories.

Wist je trouwens dat..

  • Club zijn 325ste Europese match speelt vanavond?
  • Gert Verheyen de speler is die de meeste matchen (88) speelde?
  • Hij ook Europees het meeste scoorde (23) voor Club?
  • Dit de 80ste wedstrijd van Blauw-Zwart is in de UEFA Champions League?
  • Club in het grootste stadion van Duitsland zal spelen? Het Signal Iduna Park heeft een capaciteit van 81.365 plaatsen in de competitie en 65.829 plaatsen bij Europese matchen.
  • Simon Mignolet zijn 40ste Europese wedstrijd uit zijn carrière kan spelen? Hij speelde 25 Europese matchen voor Liverpool FC en 14 voor Club.

Related articles

Main partner

Premium partner, Official partner & Official supplier

join the club

Word lid van de grootste supportersfamilie van het land!

WORD LID

Download onze app

Mis geen enkele belangrijke update over jouw favoriete Club.

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief.

Schrijf je in