Visual menu

dinsdag 8 december 2020 07:15

Matchday: Lazio - Club

Vandaag kan Club Brugge geschiedenis schrijven. Wat staat er nog op het programma van onze spelers voor die belangrijke Champions League-wedstrijd van vanavond? Blokkeer alvast je agenda om 17 uur voor de live-uitzending van Club TV in Rome!

Om 9u00 wordt iedereen aan het ontbijt verwacht, want met een tactische meeting en een mobilisatiesessie staat er hen een goed gevulde voormiddag te wachten. Na de lunch volgt er een uitgebreide rust op de kamers. Rond 15u30, vlak voor de tweede tactische meeting, werkt iedereen nog een sportmaaltijd naar binnen. Om 17u00, wanneer de spelers op het punt staan om te vertrekken naar het stadion, gaat Club TV live en komen er nog enkele exclusieve interviews aan bod met onze coach en Leo Van der Elst.

 

Je kan die voorbeschouwing vanavond live volgen hieronder!

Wist je dat...

  • Club In de 7 vorige UCL-campagnes 6 keer als derde en 1 keer als laatste eindigde? Het kon zich nog nooit kwalificeren voor de eindfase.
  • Club Brugge’s eerste zege op Italiaanse bodem ook in het Stadio Olimpico was?
  • Dit het grootste stadion van het land is en plaats biedt aan 70.634 toeschouwers?
  • Lazio al 16 wedstrijden op rij in de UCL de nul niet kon houden?
  • Club Brugge slechts 2 van zijn laatste 7 uitmatchen in de Champions League verloor?
  • Hans Vanaken zijn 50ste Europese match kan spelen uit zijn carrière?

Related articles

Main partner

Premium partner, Official partner & Official supplier

join the club

Word lid van de grootste supportersfamilie van het land!

WORD LID

Download onze app

Mis geen enkele belangrijke update over jouw favoriete Club.

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief.

Schrijf je in