dinsdag 28 september 2021 06:00

Matchday: Red Bull Leipzig - Club Brugge

Matchday! Wat staat er nog allemaal op het programma voordat onze spelers hun tweede Champions League-wedstrijd van dit seizoen aftrappen? Wees alvast om 18u30 op de afspraak, want dan gaat Club TV live vanuit het hotel vlak voordat de spelers naar de Red Bull Arena trekken!

Na het ontbijt krijgt de volledige kern een eerste tactische meeting voorgeschoteld. Met een mobilisatie-sessie en een daaropvolgende lunch trekken ze naar de kamer voor enkele uren rust. Rond 17u30 volgt dan nog een sportmaaltijd en een tweede tactische meeting, waarna ze met de bus richting de Red Bull Arena gaan.

Wil jij die dag meebeleven vanop de eerste rij? Hou dan onze Instagram Stories in de gaten en tune om 18u30 in via Facebook en YouTube, want dan gaat Club TV live vanuit het spelershotel. Een vooruitblik op de wedstrijd, het allerlaatste nieuws uit de Youth League en de sfeer van de meegereisde supporters? Je krijgt het allemaal te zien en te horen!

Related articles

Main partner

Premium partner, Official partner & Official supplier

join the club

Word lid van de grootste supportersfamilie van het land!

WORD LID

Download onze app

Mis geen enkele belangrijke update over jouw favoriete Club.

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief.

Schrijf je in