Nieuw ClubKids magazine is er!

Het nieuwe ClubKids magazine is er. Onze jongste CLUB1981-members mogen hun exemplaar binnenkort in de brievenbus verwachten. Je ontdekt er het favoriete dessert van Hans Vanaken, hoe onze ClubKid reporter zijn held Brandon Mechele aan de tand mocht voelen en je komt meer te weten over de komende ClubKids activiteiten. Ideaal leesvoer voor in de Paasvakantie!

Member voordelen op kindermaat

Als lid van de tofste supportersbende van het land kan je als ClubKid genieten van heel wat unieke voordelen. Zo krijg je uiteraard een ClubKids Welkomstbox bij aanvang van je lidmaatschap, kan je tickets scoren voor de wedstrijd of je verjaardag vieren op Club! 

 

Daarnaast zijn er ook tal van unieke activiteiten waar je kan aan deelnemen. Zo zoeken we voor het ClubKids magazine telkens één reporter die zijn/haar favoriete speler komt interviewen. ClubKid Lucas waagde begin dit jaar zijn kans en zijn interview kan je nu nalezen in deze nieuwe editie.

 

Wil je meer weten over alle activiteiten en voordelen als lid van de ClubKids? Klik dan hier!

Related articles