donderdag 20 mei 2021 19:30

Ontdek onze BackToBack merchandise

Ik zin preus! En dat mag gezien zijn. Draag ons kampioensshirt of de kampioenensjaal op je werk, in de sportclub, in de jeugdvereniging,... Toon dat ook jij trots bent op onze Club en de 17de landstitel.

Ons kampioensshirt is vanaf nu te koop op clubshop.be en vanaf vrijdag 21 mei om 14u in de shop aan het stadion. Bovendien zal er een extra verkooppunt zijn zodat jij coronaproof jouw aankopen kan doen én is er tot -45% korting op de Macroncollectie.

De Clubshop is vrijdag open van 10:00 - 18:00 en zaterdag van 09:00 - 17:00!

Related articles

Main partner

Premium partner, Official partner & Official supplier

join the club

Word lid van de grootste supportersfamilie van het land!

WORD LID

Download onze app

Mis geen enkele belangrijke update over jouw favoriete Club.

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief.

Schrijf je in