maandag 19 september 2022 08:00

Opening More Than Football mini-pitch Zeebrugge

More Than Football-award

In november 2020 won onze Club Brugge Foundation de prestigieuze ‘More Than Football-award 2020’, uitgereikt door het European Football for Development Network’ (EFDN)'. Een jury bestaande uit meer dan 100 Community Managers van verschillende Europese voetbalclubs verkozen ons project ‘De Beer en Zijn Sjaal’ – een uniek kinderboek vanuit Club Brugge dat op een impactvolle manier thema’s zoals racisme, verdraagzaamheid & gelijkheid in het voetbal aankaart – als beste community project van het Europese voetbal.

Als winnaar van deze prestigieuze award ontving Club Brugge een full-option mini-pitch, geschonken door Musco Lighting.

Kustpark Knapen Zeebrugge

Deze mini-pitch - ter waarde van ca. 100.000 euro - werd door Club Brugge geschonken aan Stad Brugge om te installeren in een buurtpark, zodat het zoveel mogelijk jongeren kan bereiken en ‘de verbindende kracht van het voetbal’ permanent kan uitspelen. Kustpark Knapen in Zeebrugge werd gekozen als de ideale plaats om deze mini-pitch te plaatsen.

De mini-pitch werd afgelopen zomer in Kustpark Knapen in Zeebrugge geïnstalleerd en wordt op woensdagmiddag 21 september officeel ingehuldigd met een groot openingsfeest.

Programma:

  • 14u00-14u30: Officiële opening More Than Football mini-pitch door Stad Brugge & Club Brugge
  • 14u00 - 15u00: Signeersessie en Meet & Greet met enkele Clubspelers
  • 14u00 - 17u00: Doorlopend animatie, met springkastelen, straatvoetbalshow, photobooth met kampioenenbeker, voetbalchallenges, muziek, ...

Iedereen is van harte welkom!

Related articles

Main partner

Premium partner, Official partner & Official supplier

join the club

Word lid van de grootste supportersfamilie van het land!

WORD LID

Download onze app

Mis geen enkele belangrijke update over jouw favoriete Club.

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief.

Schrijf je in