zondag 22 januari 2023 21:15

Scott Parker: “De enige manier om hier uit te geraken, is hard werken”

Na een nederlaag tegen Genk en gelijke spelen tegen Anderlecht en STVV, moest Scott Parker ook tegen Charleroi vrede nemen met een gelijkspel. De Engelsman zag Club een teleurstellende eerste helft spelen, maar was wel blij met de reactie na de pauze.

“Onze eerste helft was niet aanvaardbaar. Geen intensiteit, alle duels gingen verloren. Dat is niet het team waarmee ik geassocieerd wil worden. Het is duidelijk dat we vertrouwen missen. Bij de rust hebben we een aantal dingen bijgestuurd en zagen we gelukkig wel een reactie van het team: veel agressiviteit, gewonnen duels. Zo konden we onze kwaliteiten wel tonen en goede dingen laten zien, maar we zijn uiteraard ontgoocheld over het resultaat. Ik hunker meer dan wie ook naar de drie punten. Dit is een fantastische groep, heel getalenteerd, maar door een aantal redenen lopen de dingen niet zoals verwacht. Maar de enige manier om hieruit te geraken is hard werken, dag in dag uit. Er zijn bepaalde gewoontes die ik wil veranderen, maar dat lukt niet van de ene dag op de andere. We zijn uiteindelijk nog maar twee en een halve week aan de slag met deze groep. Wedstrijden zoals vandaag zijn goede leermomenten, al willen we uiteraard resultaten. Maar het belangrijkste voor mij is hoe we onze supporters en onze club vertegenwoordigen. De fans begrijpen de situatie waar we momenteel in zitten en weten ook dat de staf en de spelers er alles aan doen om de drie punten te pakken. Als ik zie hoe de fans ons vandaag steunden, dat is fantastisch. Zij hebben het team vandaag een extra boost gegeven.” (SF)

Scott Parker
Scott Parker

Related articles

Main partner

Premium partner, Official partner & Official supplier

join the club

Word lid van de grootste supportersfamilie van het land!

WORD LID

Download onze app

Mis geen enkele belangrijke update over jouw favoriete Club.

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief.

Schrijf je in