donderdag 16 april 2020 12:00

Slaat de verveling bij jouw kind toe? Tijd voor Club-spelletjes via ClubKids

Yes, eindelijk vakantie! Dat zeggen we normaal, maar we zitten met zijn allen natuurlijk al iets langer thuis dan we willen. Om de verveling tegen te gaan, hebben we heel wat leuke spelletjes bedacht voor al onze ClubKids. Wat dacht je van een Club Ganzenbord? Of 'Wie is het?' met de spelers van Club? Bibi heeft het allemaal voorzien!

Is jouw kind nog geen lid van onze ClubKids? Volg het voorbeeld van al meer dan 6.000 ClubKids en maak je kind vandaag nog GRATIS lid, ontvang tal van leuke Club-spelletjes én krijg een leuk welkomstgeschenk toegestuurd naar jou thuis!

 

Maak je snel lid via onderstaande stappen!

Related articles

Main partner

Premium partner, Official partner & Official supplier

join the club

Word lid van de grootste supportersfamilie van het land!

WORD LID

Download onze app

Mis geen enkele belangrijke update over jouw favoriete Club.

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief.

Schrijf je in