Visual menu

dinsdag 4 januari 2022 10:15

Spontane sollicitatie als vrijwilliger of medewerker bij Club NXT

Club NXT is één van de succesvolste jeugdopleidingen van België. Naast een team vaste medewerkers beschikt het over heel wat vrijwilligers die dagelijks in de weer zijn om onze jeugdspelers zo goed mogelijk te begeleiden naast het veld.

Bezit jij de No Sweat/No Glory mentaliteit die we ook van onze spelers verwachten? Omschrijf jij jezelf als een echte teamspeler die flexibel, polyvalent en met volle enthousiasme zich 100% wil geven voor Club NXT? En dit vanuit Jan Breydel en/of The NEST in Roeselare?

Stel je dan kandidaat door hier te solliciteren!

Related articles

Main partner

Premium partner, Official partner & Official supplier

join the club

Word lid van de grootste supportersfamilie van het land!

WORD LID

Download onze app

Mis geen enkele belangrijke update over jouw favoriete Club.

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief.

Schrijf je in