Visual menu

vrijdag 1 mei 2020 11:15

Spontane sollicitatie stagiairs

Club Brugge is één van de meest succesrijkste topclubs in België. Zowel op als naast het veld wil het op alle vlakken toonaangevend zijn. Naast een gedreven team aan vaste medewerkers stelt het jaarlijks een aantal stageplaatsen ter beschikking aan talentrijke studenten van diverse opleidingen, die in het kader van hun opleiding stage wensen te volgen bij Club Brugge.

Bezit jij de No Sweat/No Glory mentaliteit die we ook van onze spelers verwachten? Omschrijf jij jezelf als een echte teamspeler die flexibel, polivalent en met volle enthousiasme zich 100% wil geven voor Club Brugge? Heb jij interesse in een boeiende stageplaats bij een inspirerende omgeving die Club Brugge is?

Stel je dan spoedig kandidaat voor het najaar van 2021 en solliciteer hieronder!

Related articles

Main partner

Premium partner, Official partner & Official supplier

join the club

Word lid van de grootste supportersfamilie van het land!

WORD LID

Download onze app

Mis geen enkele belangrijke update over jouw favoriete Club.

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief.

Schrijf je in