donderdag 17 november 2022 11:15

Spot jij op 26/11 onze spelers van dichtbij?

Op zaterdag 26 november om 15u00 maakt Blauw-Zwart de zeer korte verplaatsing naar Sportcomplex de Molenhoek. Het kunstgrasveld naast ons Belfius Basecamp wordt het decor van onze oefenmatch tegen Westkapelle.

Als supporter is het dé uitgelezen kans om onze spelers van heel dichtbij aan het werk te zien. Spelers als Jutglà, Mata, Meijer, Mechele, Boyata, Nielsen, Onyedika, ... maken allemaal deel uit van de groep die zich in ons Belfius Basecamp de komende weken zal voorbereiden op de tweede seizoenshelft. Dé uitgelezen kans dus om na de wedstrijd een selfie te scoren met jouw favoriet!

Kaartjes zijn te koop voor €8 via tickets.clubbrugge.be! Ook aan de deur kunnen tickets aangekocht worden indien nog beschikbaar.

Mis het niet, want de oefenmatchen tegen Lille OSC en Excelsior Rotterdam worden achter gesloten deuren gespeeld.

Main partner

Premium partner, Official partner & Official supplier

join the club

Word lid van de grootste supportersfamilie van het land!

WORD LID

Download onze app

Mis geen enkele belangrijke update over jouw favoriete Club.

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief.

Schrijf je in