dinsdag 11 april 2023 16:30

Teken het shirt van jouw dromen

Dé kinderdroom bij uitstek: jouw tekening omgetoverd zien worden tot een officieel wedstrijdshirt van Blauw-Zwart!

Ben jij 12 jaar of jonger, hou je van tekenen en nóg meer van Club Brugge? Laat je creativiteit los op de kleurplaat van ons shirt en wie weet wordt jouw ontwerp volgend jaar gedragen door onze spelers in Jan Breydel. Dit is dé uitgelezen kans om jouw droomshirt werkelijkheid te zien worden!

Hoe werkt het?

Als een echte ontwerper ga jij aan de slag: je tekent het shirt waar jij altijd al van gedroomd hebt en stuurt het door via droomshirt.clubbrugge.be of je dient jouw tekening in in één van de brievenbussen in onze shops of afleverpunten. De 5 mooiste tekeningen worden door een onafhankelijke jury geselecteerd. Die finalisten worden uitgenodigd in het Belfius Basecamp, waar dan de winnaar gekozen wordt.

AFLEVERPUNTEN

De tekening kan ook per post verzonden worden naar Club Brugge (Olympialaan 72, 8200 Brugge)

Related articles

Main partner

Premium partner, Official partner & Official supplier

join the club

Word lid van de grootste supportersfamilie van het land!

WORD LID

Download onze app

Mis geen enkele belangrijke update over jouw favoriete Club.

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief.

Schrijf je in