Unieke ‘Younited Belgium' wedstrijdshirts onder de hamer

De komende speeldag staat in het teken van Younited Belgium. De Pro League is die speeldag omgetoverd tot ‘Younited Pro League’ waarbij in en rondom het stadion aandacht wordt gevraagd voor het belangrijke werk van Younited Belgium. Ook onze spelers zullen met een eenmalige bedrukking op hun shirts spelen. Deze unieke shirts kunnen binnenkort van jou zijn!

Text: 

Deze unieke wedstrijdshirts van de wedstrijd Club Brugge - Zulte Waregem worden online geveild via MatchWornshirts. De opbrengsten komen ten goede aan Younited Belgium. Alle shirts van de spelers zullen ongewassen ter veiling worden aangeboden. Vol grasvlekken en emotie dus! Naast de gedragen shirts gaan ook de ‘match issued’ shirts onder de hamer. Alle shirts worden bovendien persoonlijk gesigneerd door de betreffende speler. 

 

Daarnaast biedt de Pro League een aantal bijzondere items aan. Denk hierbij aan gesigneerde shirts van de Rode Duivels, unieke experiences, gesigneerde wedstrijdballen en nog veel meer! De veiling loopt nog tot en met maandag 30 december 21:00 uur. Meebieden is heel eenvoudig en kan al vanaf EUR 89 – ook via de mobiele telefoon via https://matchwornshirt.com/club/club-brugge

Club Brugge Younited

Text: 

Ook Club Brugge Foundation heeft een eigen lokaal Younited Team: 'Club Brugge Younited' waarmee het samen met onze Brugse projectpartner Buurtsport Brugge, OCMW Brugge, CAW en Jongerenwerking 't Salon maatschappelijk kwetsbare Bruggelingen wil vooruit helpen aan de hand van wekelijkse voetbaltraininingen bij Club Brugge. Op deze manier krijgen zij terug een houvast in het leven en kan er via de structuur van een voetbalclub worden gewerkt aan een herintregratie in de samenleving.

 

Meer info over ons project 'Club Brugge Younited' kan je bekijken op https://www.clubbrugge.be/nl/foundation/projecten/sportief/homeless-team 

Unieke ‘Younited Belgium' wedstrijdshirts onder de hamer
Unieke ‘Younited Belgium' wedstrijdshirts onder de hamer

Related articles