Update van medische staf over revaliderende spelers

Dé vraag ligt al geruime tijd op de lippen van onze Clubsupporters : wanneer mogen de huidige revaliderende spelers terug op het oefenveld én aan de aftrap verwacht worden? Achter de schermen werken ze allen heel hard aan hun comeback. Voor een precieze stand van zaken legden we ons oor te luisteren bij het hoofd van de medische dienst, clubdokter Karel Watteyne.

Text: 

<p>
<strong>Jim Larsen</strong>&nbsp;werd op 22 april geopereerd aan de knie. Er werd een herstelperiode van zes maanden in het vooruitzicht gesteld. Jim zit volledig op schema. Het aanpikken bij de groep is - zoals gepland - in oktober voorzien.</p>
<p>
<strong>Thomas Meunier</strong>&nbsp;onderging op 23 mei een operatie na terugkerende pubalgieklachten. De hersteltijd werd op drie &agrave; vier maanden ingeschat. Ook Thomas zit op schema. Hij werkt al een tiental dagen individueel met de bal. Het definitief aansluiten bij de groep is binnen de drie weken ingecalculeerd.</p>
<p>
<strong>Vadis Odjidja</strong>&nbsp;brak op 9 juni een voetbeentje tijdens een individuele loopsessie en werd twee dagen later succesvol geopereerd. Er werd een herstelperiode van twee maanden in het vooruitzicht gesteld. Hij werkt deze week zijn eerste individuele training op het oefenveld af en moet in principe in staat zijn binnen een tiental dagen bij de groep aan te sluiten.</p>
<p>
<strong>Jonathan Blondel</strong>&nbsp;bleef voor de tweede helft van de terugwedstrijd tegen Slask Wroclaw met een aanslepende achillespeeskwetsuur noodgedwongen aan de kant. De eerste symptomen manifesteerden zich al tijdens de achtdaagse stage in Manchester. Vanaf dat ogenblik ging het van kwaad naar erger. Alleen een onbepaalde rustperiode kan aan het euvel verhelpen.</p>
<p>
<strong>Victor Vazquez </strong>heeft&nbsp;sinds de&nbsp;stage in Manchester&nbsp;een ontstoken rechterknie. De ingebouwde korte rustpauzes brachten helaas geen soelaas. Ook voor Victor is een rustperiode het enige middel om de kwetsuur te laten helen. Er moet hiervoor nog minstens op &eacute;&eacute;n maand gerekend worden.</p>
<p>
<strong>Lior Refaelov&nbsp;</strong>liep tijdens de tweede helft van de wedstrijd tegen KV Mechelen een enkelverzwikking op. Enkele dagen rust en intense behandeling moeten in principe volstaan om de wedstrijd van zondag a.s. tegen AA Gent te halen.</p>
<p>
<strong>Sven Dhoest</strong>&nbsp;werd op zijn beurt geconfronteerd met een enkelverzwikking tijdens de bekerwedstrijd van de beloften op OHL, begin vorige week. De jonge doelman verschijnt morgen nog niet op het oefenveld. Woensdag individueel hervatten, is wel het doel. &nbsp;</p>

Thomas Meunier werkt al een tiental dagen individueel met de bal.

Related articles