maandag 16 maart 2015 12:00

[Video] Getuigenis Peter Van Der Heyden (2002)

Het visitekaartje oogt té mooi om er klakkeloos aan voorbij te gaan. Club Brugge slaagde in het bijna 124-jarig bestaan er liefst zestien keer in door te stoten naar de finale van de beker van België. Als op zondag 22 maart 2015 tegen SC Anderlecht aan het langste eind getrokken wordt, komt de cup voor de elfde keer naar Brugge. Met tien gewonnen bekerfinales is Blauw-Zwart dé absolute recordhouder. Voldoende redenen om in de aanloop naar dé kraker de voorgaande triomfen nog eens in herinnering te brengen via beurtelingse getuigenissen van supporters en spelers en/of trainer die het op de eerste rij meemaakten.

“Ik wil niet hautain overkomen, maar tussen 2000 en 2005 was Club onder het sportieve bewind van Trond Sollied bij manier van spreken onverslaanbaar”, lacht Peter Van der Heyden. “Onze groep dwong heel veel respect af en speelde bovenal zeer goed voetbal. De bekerwedstrijd tegen Moeskroen was voor ons eigenlijk een niemendalletje.

Related articles

Main partner

Premium partner, Official partner & Official supplier

join the club

Word lid van de grootste supportersfamilie van het land!

WORD LID

Download onze app

Mis geen enkele belangrijke update over jouw favoriete Club.

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief.

Schrijf je in