We Never Play Alone: Club - Anderlecht

Club blijft z’n reeks voortzetten en stuurde zondag ook Anderlecht met lege handen naar huis. Onze spelers vochten voor elke bal en maakten hun truitje flink nat. Was jij er als abonnee niet bij? Dan kan je dat - reeds gedroogde - truitje winnen aangezien je de 3-0-overwinning niet live kon meemaken.

Laat jij je 5% voor deze wedstrijd bij Club, Club YLA, Club NXT of onze sociale projecten? Dan maak je kans op één van de 22 match worn shirts met speciale We Never Play Alone-badge. Wie weet loop jij binnenkort rond in het shirt van één van onze doelpuntenmakers. Bovendien is de kans dat je wint nog groter geworden, aangezien er minder mensen in de loting terechtkomen. Je kan ook beslissen om je geld terug te vragen.

We maken de winnaars bekend op 16 oktober na onze persconferentie met Philippe Clement. Je kan de loting dan live meevolgen via Facebook of YouTube. Nadien worden de winnaars door Club Brugge gecontacteerd.

Opgelet, een terugvordering kan aangevraagd worden voor zaterdag 10 oktober om 23:59.

Related articles