vrijdag 30 september 2022 12:45

Weekend van de Klant bij Club Brugge

1 & 2 oktober staat bij elke handelaar volledig in het teken van de klant. Ook Blauw-Zwart legt z'n trouwe fans in de watten. Zo ontvangt iedereen een Sportsizer-geschenkje na aankoop in onze Club- of City Shop.

Zaterdagavond speelt FCB in eigen huis tegen KV Mechelen. Spring jij voordien nog binnen in onze Club Shop aan het stadion? Dan ontvang je na aankoop een klein geschenkje. Onze vernieuwde City Shop is dit weekend zelfs twee dagen geopend, want op zondag is er braderie in de Brugse binnenstad. 

Spring dus zeker eens binnen & ontdek het vernieuwde assortiment!

City Shop - Steenstraat 50 Brugge
Zaterdag 10:00 - 18:00
Zondag 12:00 - 18:00

Club Shop - Olympialaan 72
Zaterdag 09:00 - ...

Related articles

Main partner

Premium partner, Official partner & Official supplier

join the club

Word lid van de grootste supportersfamilie van het land!

WORD LID

Download onze app

Mis geen enkele belangrijke update over jouw favoriete Club.

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief.

Schrijf je in