Zondag afspraak om 17u30!

We zeggen het vaak, maar club heeft zijn twaalfde man nu echt nodig. Zondag is het van moeten, zondag kunnen we belangrijke punten halen tegen Genk. Daarom roepen we elke supporter, in elke tribune, op om vroeger naar het stadion te komen. Vertrek een halfuurtje vroeger, laat dat laatste pintje staan en kom naar het stadion. Beman je plaats, vul je vak en geef onze spelers reeds bij de opwarming de vocale steun die het Jan Breydelstadion al zo vaak in vuur en vlam gezet heeft.

Wij zorgen op het veld voor wat extra animatie. Robert Spehar komt langs bij ClubTV Live en geeft de aftrap. Om 17u30 slaan onze twee meest fanatieke tribunes, de Noord en de Oost tribune de handen in elkaar. DJ Phonk uit de Noordtribune en Bram Riot Beats uit de Oosttribune draaien samen op het hoofdveld en verwachten iedereen in de tribune om de spelers aan te moedigen. Het volledige programma zie je hieronder:

Related articles