AA Drink is de nieuwe Official Hydration Partner van Club Brugge.
United Soft Drinks, het grootste frisdrankbedrijf in de Benelux, wordt tot en met 2028 Official Partner van Club Brugge. Het onafhankelijke familiebedrijf, opgericht in 1998, is producent van frisdranken, siropen, sportdranken en mineraalwater. Met merken als AA Drink, Bar-le-Duc, Raak, London The Original en Sportwater biedt United Soft Drinks een breed en kwalitatief gamma.
AA Drink zal voortaan een centrale rol spelen in de sportieve werking van Club Brugge. Voor, tijdens én na trainingen, wedstrijden, inspanningen… Daarnaast wordt Bar-le-Duc het standaardwater op alle niveaus binnen de club.
Michiel Van Cauwenberghe, Business Manager Club Brugge: “We zijn enorm blij United Softdrinks toe te voegen als Official Partner. Dankzij het hoogkwalitatief en uitgebreid gamma was het initieel enthousiasme bij het sportief departement van Club Brugge zeer groot. Dit vormde een stevige basis voor onze gesprekken. Naast het supplier luik, zal een mix van gerichte brand awareness & activatie-assets bijdragen tot een uitgebalanceerd & succesvol win-win partnership.”
Quote AA Drink: xxx