All news

Met de bus naar Rangers FC - Club Brugge

UEFA Champions League

Op 19 augustus speelt Blauw-Zwart in Glasgow de heenwedstrijd van de play-offs, de laatste voorronde om door te stoten naar de Champions League. Ga jij als trouwe supporter ‘everywhere we go’ en ben je nog op zoek naar vervoer richting Glasgow? Lees dan verder!

Dankzij Keolis kan je per bus de verplaatsing maken naar het legendarische Ibrox Stadium. Vertrek is op maandag 18 augustus vanuit maar liefst 12 locaties in België. In de vroege ochtend arriveer je op de bestemming en na de wedstrijd keert de bus terug naar België.

De volledige trip, inclusief wedstrijdticket, kost €295 per persoon. Het is ook mogelijk om enkel het vervoer te boeken zonder wedstrijdticket (€250). Bij de boeking kan je kiezen tussen standaard (inclusief ticket) of enkel vervoer.

Belangrijk bustickets zijn exclusief voorbehouden voor supporters met een geldige Club ID en per Club ID kan slechts één ticket aangekocht worden.

INSCHRIJVEN