Alle nieuws

5 studenten draaien dag mee bij Club Brugge

Club kreeg vandaag op Jan Breydel & het Basecamp versterking van 5 studenten in het kader van de Youca Action Days. Het loon dat ze verdienden gaat integraal naar een jongerenproject in Senegal.

Ferre, Edith, Sinne, Matteo en Catoo. Vijf studenten uit het 5e en 6e middelbare onderwijs kwamen ons vandaag een handje helpen in het kader van de Youca Action Days. Van in de keuken, tot bij onze cleaningdienst of greenkeepers. Catoo liep zelfs een hele dag in de voetsporen van onze Club NXT-kiné.

Dit jaar gaat hun loon naar een jongerenproject in Senegal van Plan International. Met hun project 'Champions for Change' wil Plan samen met jongeren de bestaande genderrollen uitdagen om zo seksueel geweld aan te pakken.

Bedankt voor jullie hulp & veel succes dit schooljaar!