Felix Lemaréchal: “Ik ben blij met mijn eerste basisplaats”
Felix Lemaréchal die voor het eerst aan de aftrap stond bij Club: “Ik ben heel blij met mijn eerste basisplaats en vond het persoonlijk wel een goede wedstrijd, al was het natuurlijk verre van gemakkelijk omdat ik eigenlijk nog niet lang bij Club speel. Ik voel me met de dag beter in mijn vel en dat loont blijkbaar, maar ik wist op voorhand dat het niet makkelijk zou zijn om in een goed draaiend geheel snel mee te kunnen draaien.”
“We wisten op voorhand dat de wedstrijd van vanavond niet makkelijk zou zijn, maar finaal hebben we de drie punten binnen. Nu kijken we vooruit naar onze match in Madrid. Als we goed spelen is alles mogelijk”, aldus Lemaréchal.
Hugo Siquet: “We hebben de wedstrijd over de streep getrokken"
Of het een terechte strafschop was voor OH Leuven, dat kon Hugo Siquet direct na de match nog niet met zekerheid zeggen zonder de beelden terug te zien. “Ik ben blij dat ik een bijdrage heb kunnen leveren in deze wedstrijd, vooral met goede voorzetten, toch één van mijn belangrijkste kwaliteiten. We hebben de wedstrijd gedomineerd, veel kansen gecreëerd en het uiteindelijk over de streep getrokken. Ondanks dat er toch wat andere spelers aan de aftrap zijn gekomen, hebben we een aantal mooie automatismen op de mat gelegd en heel wat kansen bij elkaar gevoetbald. Al bij al kunnen we toch tevreden zijn met de wedstrijd en al zeker met het resultaat."
Hans Vanaken: “Ik ben blij dat we de drie punten thuishouden”
Kapitein Hans Vanaken deelt de mening van Hugo Siquet: “Als je dit soort wedstrijd voor de kiezen krijgt tussen twee Champions League-topmatchen, moet je altijd op je hoede zijn. Dan is het resultaat het allerbelangrijkste, en dan ben ik vooral blij dat we de drie punten thuis hebben kunnen houden.”