Alle nieuws

Basecamp Open Training: alle praktische info

Enkele weken geleden kondigde Club z'n allereerste open training aan op het oefencomplex in Westkapelle. In minder dan een uur gingen alle 800 gratis tickets de deur en morgen is het zover. Zit jij bij de gelukkigen? Neem dan alle informatie hieronder door.

De poorten van het Basecamp gaan op dinsdag 13 februari open voor zo'n 800 fans. Enkel vooraf geregistreerden met een ticket zullen onze spelers van dichtbij aan het werk kunnen zien in aanloop naar de stadsderby.

De training vangt aan om 14u00 en fans zijn welkom op de site vanaf 13u30. Parkeren? Dat kan je vlakbij op Parking de Molenhoek of 't Walletje. Tickets worden gescand aan de ingang van Club NXT (Herenweg 9).

Kan je uiteindelijk toch niet aanwezig zijn? Geef dan je ticket door en bezorg iemand anders een unieke ervaring. Tot dan!