Alle nieuws

Bjorn Meijer: “We kunnen trots zijn op de beginfase”

Bjorn Meijer schatte in de slot van deze Champions League-wedstrijd een fase verkeerd in en het balverlies leidde tot de 0-2 van de bezoekers. Ondanks een goede wedstrijd van Club, waar het Benfica met momenten goed opving, zal het in de terugwedstrijd alles moeten geven om nog door te stoten.

"Toch hebben we de nodige kansen gehad", aldus Bjorn Meijer. "Het is jammer dat de pogingen niet binnen gingen. We hebben eerder laten zien in de Champions League dat we kunnen voetballen, daarom was dit misschien een wat lekkere wedstrijd dan die van de competitie. Hopelijk geeft dit nu een boost naar de competitie, maar dat zullen we zien de komende tijd. Het is moeilijk om met een 0-2 achterstand positief te zijn. We kunnen wel trots zijn op de beginfase. We gaan nu naar daar met vol vertrouwen. Het is nog niet gespeeld, we hebben in Porto ook met 0-4 gewonnen. Het is dus gek als je zonder vertrouwen daarheen gaat.”

Bjorn Meijer legde nog even uit wat er gebeurde bij de 0-2. “Bij de tweede tegentreffer wou ik de bal zacht naar Brandon tikken, zodat hij hem terug zou spelen en ik mijn lichaam ertussen hield. Alleen kon de speler de bal meepakken en scoren. Het is volledig op mij. Nu ja goed, we zien wel wat de impact is. Dit seizoen hebben we al vaker gezien dat persoonlijke fouten afgestraft worden. Dat is een moeilijk iets om aan te werken. Niemand wil fouten maken, uiteindelijk is het belangrijkste dat je ervan leert.” (KN)