Tijdens de komende interlandperiode verdedigen negen spelers de kleuren van hun nationaal team. Hieronder kan je terugvinden welke speler wanneer in actie komt!
Antonio Nusa & Hugo Vetlesen – Noorwegen
Winger Antonio Nusa en middenvelder Hugo Vetlesen werden door bondscoach Ståle Solbakken opgeroepen voor Noorwegen. Voor Nusa is het z’n eerste selectie met de grote jongens, Vetlesen is ondertussen een vaste waarde. Het duo heeft twee wedstrijden op de planning staan.
Speeldata:
Donderdag 7 september: Noorwegen – Jordanië
Dinsdag 12 september: Noorwegen – Georgië
Andreas Skov Olsen – Denemarken
Ook voor de Deen komt er een dubbele internationale confrontatie aan. Denemarken neemt het in de kwalificatiewedstrijden voor het EK op tegen San Marino en Finland.
Speeldata:
Donderdag 7 september: Denemarken – San Marino
Zondag 10 september: Finland - Denemarken
Jorne Spileers & Romeo Vermant – België U21
De centrale verdediger en aanvaller werden opgeroepen voor de kwalificatiewedstrijd van de U21 voor het komende EK tegen Kazachstan.
Speeldata:
Maandag 11 september: België – Kazachstan