Alle nieuws

Charles De Ketelaere: “We bleven erin geloven"

Wat een wedstrijd van Charles De Ketelaere! De jonge Bruggeling bekroonde zijn erg sterke wedstrijd met de winning goal in de slotminuut. Club pakte zo meteen de drie punten op de openingsspeeldag van de Champions League.

“Hier had ik op voorhand voor getekend”, reageerde Charles De Ketelaere na de wedstrijd. “Als we als ploeg bleven voetballen, dan kwamen er kansen voor ons. We bleven erin geloven vandaag. Dit is het mooiste moment van mijn carriere tot nu toe. Het is top dat we hier konden winnen. Zenith kreeg wel een boost na de gelijkmaker, maar we bleven gaan voor die tweede treffer. Dat was het belangrijkste. Zenit is een sterke ploeg, maar we hebben geprobeerd om ze te pakken op hun zwakke punten. Wie ik ga contacteren straks op weg naar de luchthaven? Ik ga eerst bellen naar mijn vriendin en mijn moeder.”

Zaterdag viel de aanvaller nog naast de achttien. “Ja, het was een ontgoocheling dat ik zaterdag niet mocht starten tegen Standard. Maar er is altijd een kans dat je vandaag mag starten of inkomen. Ik was klaar voor dit moment, als voetballer werk je hier naartoe. Hier winnen is alvast fantastisch. We waren fysiek sterker, we bleven lopen en voetballen. Met een voetballende actie door de Russische defensie hebben we gewonnen. We bleven erin geloven ondanks de kansen die Zenit had, want bij een 1-1 kan je altijd nog winnen. We bleven gaan voor die tweede treffer, want er lagen mogelijkheden voor ons.”

Volgende week ontvangt Club Lazio thuis. “We geloven erin. We bekijken het match per match en we zien wel waar we eindigen. We houden de focus op de volgende wedstrijd en proberen daar dan resultaat te halen. Als team wil je opnieuw een stap vooruit zetten in vergelijking met vorig jaar. Meer winnen, meer punten halen en doorgaan in de Champions League.” (KN)