Alle nieuws

Club - Besiktas: onze 350ste wedstrijd in Europa

UEFA Conference League

Onze reis door Europa begon zo’n 56 jaar geleden tegen Sporting Clube de Portugal. Na een rit van 349 wedstrijden gekleurd door momenten van euforie en ontgoocheling, volgt donderdagavond nummer 350. De opener in de groepsfase van de UEFA Conference League tegen Besiktas!

KOOP JOUW MINI-ABO

Van Ipswich Town tot FC Boavista over GKS Katowice of Sligo Rovers FC. Ook FC Steaua Bucuresti, FC Sileks Kratovo, Ujpest FC en o.a. JK Tulevik Viljandi staan reeds op onze kaart gemarkeerd. Of doen Liverpool, AC Milan, AS Monaco en Porto meer belletjes rinkelen? Allen hebben ze een eigen verhaal.

Donderdagavond begint er een nieuwe bladzijde in ons boek. Nadat we de intro samen hebben geschreven op bestemmingen als Aarhus, Akureyri en Pamplona, willen we ook het vervolg met jullie neerpennen. Laat ons er donderdagavond samen een positieve pagina van maken waarbij je na het herlezen van het boek kippenvel op de armen krijgt. Een kolkend Jan Breydel waarbij iedereen achter onze ploeg staat moet het eerste hoofdstuk worden van wat later misschien een bestseller kan worden. Donderdagavond supporteren we positief, voor onze Club.

Breng alvast je sjaal mee, leg ze tijdens YNWA in een knoop en hou ze boven het hoofd in het kader van Wereld Alzheimerdag. Nog geen mini-abonnement? Check tickets.clubbrugge.be. Wel al eentje? Verkoop je tickets voor Club – Besiktas niet door!


KOOP HIER JOUW MINI-ABO

<p>Leg donderdag tijdens YNWA je sjaal in een knoop &amp; hou ze boven het hoofd in het kader van Wereld Alzheimerdag.</p>

Leg donderdag tijdens YNWA je sjaal in een knoop & hou ze boven het hoofd in het kader van Wereld Alzheimerdag.