Club NXT U19 won zijn laatste wedstrijd in de Youth League met het kleinste verschil in Leverkusen. Een penalty doelpunt van Mathis Servais maakte het verschil.
Doelman Axl De Corte stond in de basis en maakte zijn debuut. Van het eerste elftal zakten Jorne Spileers en Kyriani Sabbe af. Ze maakten deel uit van de selectie van de A-kern bij het Championsleague duel de avond voordien in de Bay Arena. Kapitein Engels was geschorst en onder andere spits Romeo Vermant kreeg rust met het oog op het belangrijke duel in Beveren aanstaande zaterdag.
Beide teams hielden mekaar mooi in evenwicht bij aanvang van de match. Het was even schrikken toen Kanga een terugspeelbal onderschepte en recht op doelman De Corte afging. Gelukkig trapte hij pal op onze jonge goallie. Aan de overzijde was de pas vijftienjarige Diawara heel actief. Zijn eerste poging werd afgeblokt. Servais trapte de daarop volgende hoekschop en kon nadien zelf richting de Duitse doelman knallen. Helaas bleef de nul op het scorebord staan. Stilaan kreeg Club NXT U19 overwicht. Heel wat aanvallen leidden tot mooie voorzetten voor doel, maar dan kwamen onze youngsters vaak net iets te kort. Talbi snelde op links heel wat tegenstanders voorbij en gaf een mooie assist aan Diawara, die centimeters te kort kwam om de 0-1 te netten. Blauw Zwart zette steeds meer druk. Lenn De Smet werd bij een actie op rechts omver geduwd in de zestien, maar de Montenegrijnse scheidsrechter zag er geen strafschop in. Ook toen Servais zich eens goed doorzette op links was er niemand van Club NXT in de box om af te werken. De laatste kans om op voorsprong te komen kwam via Diawara die van heel dichtbij pal op doelman Neutgens schoot. Het leverde een brilscore op aan de rust. Club NXT U19 verdiende meer.